ART / Lithographs / Litograph in colors 8393026
nr 839 3026
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Amaina, "Windows", subject size: 27x27,
Amaina, "Windows", motivets mått: 27x27
300
SEK 100
Monday August 12 2013
at 19:53:41
10/8 22:44:42